Uncategorized

Názvy USL budú Kuhns ako SVP Communications

United Soccer League si najal Will Kuhns ako jej senior viceprezident pre komunikácie a vzťahy s verejnosťou, ktorý ho obvinil z budovania a udržiavania vzťahov s národnými, miestnymi a medzinárodnými médiami, ako aj vytvorenie a vykonávanie komunikačných iniciatív na propagáciu USL a jej členských klubov.

Ako člen výkonného tímu USL poskytne spoločnosť Kuhns vypočítanú podporu vo všetkých nehnuteľnostiach a oddeleniach. Mnohé ako konzultant viedli spoločnosť Kuhns komunikácia v Austin FC dva mesiace úvodnej sezóny klubu, vrátane prvých sedem hier futbalových domov Major League, viac medzinárodných udalostí a hráčov, partnerov a komunitných oznámení.

“Sme radi, že vítame Will Kuhns v našom vedúcich tímoch, keď vstupujeme do vzrušujúcej kapitoly príbehu USL,” uviedol prezident futbalovej ligy United Jake Edwards. “Zážitok a záznamy Will v American Futbal sú úžasné a my očakávame, že posilníme viditeľnosť všetkých našich lig pod jeho vedením.”

Kuhns začal svoje zamestnanie ako novinár a redaktor v publikáciách ako The Washington Post a Soccer America. V rámci programu Fulbright v USA Student Student Student Strávil veľa správ z roku 2005 a písal od spoločnosti Buenos Aires. V roku 2006 nastúpil do futbalu Major League, kde sa rozdelil takmer 15 rokov medzi svoje komunikácie a rozdiely v obsahu.

“Je to fantastická príležitosť na pokračovanie v raste so športom, ktorý milujem najviac,” povedal Kuhns. „Prostredníctvom futbalu USL spája stovky komunít v celej krajine a rýchlo rastie. Pozitívna dynamika miestneho futbalu je infekčná, inšpiratívna a plná veľkých ľudských príbehov. Som veľmi vďačný za túto šancu pomôcť všetkým pripojeným k USL a jeho klubmi dosiahnuť ešte oveľa výnimočnejšie veci. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.