Uncategorized

COOVID-19 Barrier Face Covering Cieľom spustenia Cieľom je priviesť ľudí späť na podujatia

so sídlom vo Veľkej Británii, AnyBrand, zavádza tvárové kryty liečené technológiou HEIQ Viroblock, a vyhodnotená a osvedčená bariéra Covid-19, ktorá značne pôsobí Prenos vírusu.

Technológia HEIQ Viroblock NPJ03 Swiss založená na švajčiarskej technológii bola vyhodnotená účinná proti SARS-COV-2 (Covid-19) v laboratóriu a ISO vyhodnotených 18184, ktorá sa pridáva do tkaniny počas konečnej fázy procesu výroby textilu.

Ukázalo sa, že Covid-19 sa šíri cez prenos vzduchu. Rastie množstvo vedeckých dôkazov, že zahrnutie vírusu na zdroj a bod vstupu, s pokrývaním tváre, značne znižuje toto riziko kontaminácie.

Materiály ošetrené Viroblockom spoločnosti HEIQ ničia vírusy pri kontakte, čo značne znižuje pravdepodobnosť prenosu dotykom, čím sa zvyšuje účinnosť krycích tváre prvkom 20.

Zakladateľ Anybrand, Colin Graham, povedal:

Nové každodenné problémy, ktorým čelíme, potrebujú špičkové a udržateľné riešenia. Partnerstvo s HEIQ nám to umožňuje urobiť s jedinečnou a neoceniteľnou výhodou. Nemáme riešenie vyliečenia, ale máme „striebornú guľku“, ktorá by mohla priniesť dôležitý rozdiel, aby sa minimalizovala požiadavka na sociálne dištancie, ktorá zdecimovala sektor živých udalostí.

Sme presvedčení, že naše značkové tvárové kryty predstavujú živé podujatia s väčšou šancou na zrýchlenie opätovného otvorenia jeho dverí s publikom s vyššou kapacitou, keď sa používajú spolu s ďalšími bezpečnostnými opatreniami Covid-19.

Carlo Centonze, generálny riaditeľ spoločnosti Heiq Group, dodal:

Sme radi, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou AnyBrand vo Veľkej Británii s cieľom vyvíjať produkty a aplikácie zachraňovania života pre našu technológiu.

Výrobky sú certifikované ako bezpečné a udržateľné. Všetky zložky sú kozmetické známky (INCI), biologicky, opakovane použiteľné, dlhé trvajúce najmenej 30 jemných praní pri 60 ° C a recyklovateľné.

Prvé pokrývky tváre prišli tento týždeň do Veľkej Británie a AnyBrand je pripravený na dodanie veľkého množstva rôznych špecificky značkových, opakovane použiteľných tvárových krytín v priebehu niekoľkých týždňov.

Na obrázku: Anybrand Face Covering

#arena #covid19 #eventsIndustry #EventProfs #sportsbiz #sportsvenues #stadia #sportSindustry

Vydanie ALSD International – Európske podujatie pre prémiový pohostinský sektor a športové pohostinstvá v roku 2020, ktoré sa zameriavajú na zvýšenie príjmu prostredníctvom nových budov, renovácie, rozšírenia služieb a technológie – bude hybridnou záležitosť Z novo korunovaných majstrov Premier League, štadión Liverpool FC, 12.-13. októbra, virtualizovaný, aby zaručil, že nikto nezmešká!

ALSD International 2020-organizovaná Asociáciou luxusných režisérov Suite a športového konania-sa predstaví konferencia na vysokej úrovni, výstavná sála, ktorá predstavuje najnovšie produkty, služby a riešenia, zákulisie Anfield, Goodison Park a M&S Bank Arena, ako aj rôzne podujatia na vytváraní sietí, zabezpečujú optimalizované príležitosti na zdieľanie znalostí, sieť a podnikanie, či už osobne alebo prakticky.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva

#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Leave a Reply

Your email address will not be published.