Uncategorized

USA Cricket oznamuje 2021 mužských národných majstrovstiev mužov pre Texas v novembri

. Kriketové národné majstrovstvá USA sa budú hrať v kriketovom komplexe Prairie View v Texase v Texase s ôsmimi tímami.

Národné majstrovstvá mužov v roku 2021 dodá platformu pre najlepších kriketov mužov v Spojených štátoch, aby sa usilovali o miesta v národnej výcvikovej skupine v roku 2022, ako aj na výber v národnom mužstve v kriketových mužoch USA. V nadchádzajúcich týždňoch bude vybraných osem jednotiek zo 14 hráčov. Všetkých šesť kriketových zón v USA bude zastúpená každou jednou stranou, s výnimkou západnej zóny, ktorá bude rozdelená do dvoch tímov „West Zone Reds“, ako aj „West Zone Blues“. Ôsmy tím pre rok 2021 bude tímom USA do 19 rokov.

„Počas posledných osemnástich mesiacov sme ťažko pracovali na vytvorení a vykonávaní robustných protokolov Covid, ktoré umožňujú hráčom bezpečne hrať v USA kriketových národných súťažiach tejto veľkosti, ako aj rozsah,“ uviedol Sushil Nadkarni, predseda amerického kriketu USA kriketu USA. výbor. “Všetci sa pozeráme na dokončenie úplného súboru národných majstrovstiev s prvými národnými majstrovstvami mužov, ktoré boli kedy držané v USA Cricket, ako aj prvou udalosťou tohto charakteru vzhľadom na rok 2015.”

Súťaž je štvrtým národným majstrovstvám usporiadaným na rok 2021. Národné majstrovstvá mužov U19 sa konali na rovnakom mieste v apríli pred národnými majstrovstvami žien U19 U19 Sistar v Lauderhill v Lauderhill v Lauderhill v Lauderhill v štáte Lauderhill v štáte Lauderhill v štáte Lauderhill v štáte Lauderhill, ako aj Sistar Florida začiatkom augusta.

„Kriket USA sa púšťa na zaujímavú cestu, ako aj rozhodujúcim prvkom je vytvorenie a potom založiť naše domáce cesty,“ uviedol riaditeľ pre operácie kriketov USA Richard. „Spolu s menšou ligou, ako aj kriketom Major League vo formáte T20 sa vyvíja z tejto domácej štruktúry, ako aj Pathway, dodá hráčom oveľa väčšiu jasnosť o tom, kde sa vyžadujú, pretože sa zameriavajú na to, aby sa vytvorili americké národné mužské T20. ako aj tímy ODI. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.