Uncategorized

San Francisco 49ers sa pustí do cesty, aby vytvorila 8K ekosystém

49ers a Foxconn Industrial Web odhalili veľké, viacročné partnerstvo, ktoré okamžite rebranduje v mnohých slávnych miestach na štadióne Levi’s® a nadviazal na štadióne Levi’s®. Viacročný plán na integráciu prelomových technológií, ktoré udržia umiestnenie v popredí inovácií zameraných na fanúšikov.

Zatiaľ čo 49ers, ako aj Foxconn Industrial Web (FII) sa snažia byť prvým partnerstvom v NFL na využitie 8K videa v blízkej budúcnosti, značka FII bude pre fanúšikov na štadióne Levi’s® všadeprítomná. otvárač domu.

Brent Schoeb, hlavný riaditeľ ziskov 49ers, povedal:

49ers, ako aj Leviho štadión, sa naďalej snažia byť jedným z najvýhodnejších tímov, ako aj miesta konania na svete, ako aj s láskavým dovolením nášho partnerstva s FII, budeme mať schopnosť byť prvým štadiónom, ktorý zavádza 8 000 až 8 000 Naši fanúšikovia slávnym spôsobom. Ich súprava značiek, ako aj produkty vedúceho trhu nám umožnia rozvíjať našu dômyselnú víziu.

Po aktualizáciách dokončených počas offseason bude názov FII slúžiť ako poskytnutie sponzora pre múzeum 49ers poskytované FII, priestorom 49ers tlačového priestoru poskytovaného FII, ako aj klubom FII, ktorý bol predtým chápaný ako East Field Club.

Značka FII bude tiež integrovaná do značenia, ktoré sa nachádza na primárnych videoboardoch štadióna Levi’s®, ktoré sa nachádzajú na severe, ako aj na južných koncoch štadióna, vlajky mikrofónu v tlači 49ers poskytovaného FII, ako aj so znakom po celom konci. .

Predseda Fii Wisconsin, Foo-Ming Fu, povedal:

Tím FII je nadšený z technológií, ktoré vytvoríme, ako aj produktom, ktorý vyrábame, vďaka čomu je život všetkých oveľa príjemnejší. Pridaním našich 8K a vysoko výkonných vedomostí o výpočte do partnerstva máme teraz šancu túto skúsenosť priniesť priamo fanúšikom 49ers.

Ako sponzor sa FII pripojí k 49ers ako dve organizácie, ktoré vyhrajú históriu značky, ktoré sa snažia zlúčiť futbalové porozumenie s pokročilými znalosťami o inováciách s cieľom zlepšiť zážitok z fanúšikov. FII má bohatú históriu v rozvoji, ako aj aplikáciu 8K snímok, vysokovýkonných výpočtov a 5G pripojenia na rôznych trhoch.

Partnerstvo s organizáciou 49ers vytvára pre FII šancu zlepšiť zážitok z hry pre svojich oddaných fanúšikov s vysokovýkonným výpočtom. 49ers začne tento víkend využívať inováciu FII 8K, keď zaznamenajú tlačové konferencie po zápase tímu využívajúce najvýhodnejšie k dispozícii Cam FII 8K Cam.

Obe organizácie uprednostňovali partnerstvo v oblasti rozvoja 8K video inovácie, aby dodávali 49ers fanúšikov s najväčším vysoko kvalitným možným video materiálom. Ocenený tím 49ers Studios bude hrať vedúcu funkciu v tomto úsilí testovaním inovácií FII 8K počas fázy pokroku, ako aj podeliť sa o svoje vedomosti, ako aj najlepšie metódy zachytenia 49ers tímového materiálu v 8K.

Obrázky, zdvorilosť: SF 49ers

O San Franciscu 49ers
San Francisco 49ers, ktorý mal Denise, ako aj John York, v súčasnosti hrajú v divízii NFC West a získali päť neuveriteľne misiek vrátane neuveriteľne Bowl XVI, XIX, XXIII, XXIV a XXIX. Franšíza má tiež šesť seminárových majstrovstiev, ako aj 19 divíznych majstrovstiev, ako aj prvým športovým tímom odborníka na hlavnej ligy, ktorý mal sídlo v San Franciscu pred viac ako 70 rokmi.

Ďalšie informácie nájdete na www.49ers.com

O fii
Foxconn Industrial Web je jedným z popredných svetových odborných štýlov, ako aj výroby dodávateľov služieb pre vybavenie komunikačnej siete, cloudové služby, presné nástroje, priemyselné roboty, AI, ako aj výrobné vzdelávanie. FII sa venuje budovaniu nového ekosystému AI riadeného „Advanced Producing + Industrial Internet“, s technologickými platformami zameranými na cloud computing, mobilné terminály, priemyselnú sieť vecí (IIOT), obrovskú analýzu údajov, AI, vysokorýchlostné siete ako ako robotika.

Sean Kundu, San Francisco 49ers Podniky

Sean Kundu, viceprezident, Metóda služieb pre Venuenext, je jedným z 50+ profesionálnych rečníkov na trhu na budúcom mesiaci ALSD Worldwide Podujatie. Kundu je vo svojej piatej sezóne v skupine San Francisco 49ers Enterprises Group, kde dohliada na právne záležitosti pre Venuenex. Ventures, 49ersfit, ako aj Tailgate Michaela Mina. Rovnako je nápomocný pri podpore inovačných úsilia tímu, ako aj starostlivo spolupracuje s metódou a analytickým tímom na rôznych pracovných miestach s podnikaním v ranom štádiu v tomto priestore.

ALSD na celom svete – Európska a jediná udalosť venovaná prémiové/VIP/klubové sedadlo a pohostinstvo – je PE PEnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.